Kup teraz - 11 ofert w cenie od 21.82 zł do 28.93 zł

Polarny Lis
Les Marées
literatura młodzieżowa
Monika Szewc-Osiecka

Bardzo sympatyczna książka i nie lecąca tanim schematem białe-czarne. Bardzo ładnie przedstawia ludzkie niełatwe wybory, kwestię dojrzałości do rodzicielstwa i miłości. Ale także to, że choć życie to nie bajka, potrafi być całkiem satysfakcjonujące i szczęśliwe pomimo przeciwności losu.

1936

Każda rodzina ma swoją historię. Niektóre mają swoje tajemnice… Gdy te ujrzą światło dzienne, ważne co z nimi zrobimy… Oto powieść dla młodzieży o nie zawsze łatwych relacjach rodzinnych, poszukiwaniu prawdy i odkrywaniu rodzinnych sekretów...

Młodzieżowa, wielokrotnie nagradzana opowieść o rodzinnych tajemnicach, siostrzanej miłości i poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi – „Przypływy” kanadyjskiej pisarki Brigitte Vaillancourt.

„Z przeszłości wyłaniało się coś ważnego – coś, co dotyczyło mojej matki, ale również ojca. Coś, co sprawiało, że obydwoje milczeli.”

Nie dziwią nagrody, jakie otrzymała ta powieść,...

• 2020
  • Chcę w prezencie