Hocus Pocus 1 Podręcznik do języka angielskiego

Magdalena AppelJoanna Zarańska Wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN językoznawstwo, nauka o literaturze
Wydawnictwo Szkolne PWN
językoznawstwo, nauka o literaturze
2003-01-01

Przyjemna książka do pracy z dziećmi, może nie moja ulubiona jako główna, ale pomocnicza już tak, jeśli dziecko zapomniało podręcznika, są w niej gry, są ciekawe ćwiczenia. Treści przejrzyste, bardzo kolorowe, dzieci to lubią.

• English

Dodaj cytat z książki Hocus Pocus 1 Podręcznik do języka angielskiego