Dungeons & Dragons: Monster Manual (Księga Potworów)

Okładka książki Dungeons & Dragons: Monster Manual (Księga Potworów)
praca zbiorowa Wydawnictwo: Rebel Seria: Dungeons & Dragons hobby
2019-01-01
Data 1. wydania:
2014-09-30
Tomasz Chmielik, Leann Mikolcz, Tomasz Mikolcz
rpg dungeons and dragons dungeons & dragons lochy i smoki dungeons and dragons 5e księga potworów

więcej Więcej

Książka jest rewelacyjnie wydana. Ilustracje i opisy są naprawdę bardzo dobre. Książka niesamowicie pomocna przy tworzeniu przygód dla graczy. Ogromny minus tej książki jest taki, że nie ma tabeli, w której umieszczone są potwory zgodnie ze skalą wyzwania. Byłoby to bardzo przydatne.

Bardzo przyjemny podręcznik, choć jak na bestiariusz ma trochę ubogie opisy. Nie do końca rozumiem też dlaczego twórcy boją się powtórzeń i odsyłają do Podręcznika Gracza i Podręcznika Mistrza Podziemi (no dobra, rozumiem, w końcu trzeba jakoś zasugerować kupno pozostałych książek). Zdecydowanie lepiej byłoby, gdyby te opisy znajdowały się również tutaj. Poza tym trochę...

• RPG
  • Przeczytane 2020
  • Trzeba to powtórzyć!
  • Na regale
  • 2020
  • D&D

Dodaj cytat z książki Dungeons & Dragons: Monster Manual (Księga Potworów)