The Enchanter Reborn

Okładka książki The Enchanter Reborn
Holly LisleJohn Maddox Roberts Wydawnictwo: Baen Books Cykl: Harold Shea (tom 4) Seria: Baen Fantasy fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Harold Shea (tom 4)
Baen Fantasy
Baen Books
1992-09-01
Data 1. wydania:
1992-09-01
angielski
high fantasy przygoda humor matematyka magii światy mitologiczne światy wymyślone przez innych autorów
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki The Mammoth Book of Paranormal Romance C.T. Adams, Ilona Andrews, Kelley Armstrong, Anya Bast, Meljean Brook, Rachel Caine, Cathy Clamp, Alyssa Day, Lori Devoti, Jeaniene Frost, Lynda Hilburn, Allyson James, Dina James, Jean Johnson, Sherrilyn Kenyon, Holly Lisle, Sara Mackensie, Cheyenne McCray, Catherine Mulvany, Mary Jo Putney, Michelle Rowen, Eve Silver, Maria V. Snyder, Carrie Vaughn, Anna Windsor
Ocena 4,8
The Mammoth Bo... C.T. Adams, Ilona A...
Okładka książki Morze róż Holly Lisle, S.M. Sterling
Ocena 5,9
Morze róż Holly Lisle, S.M. S...