Alice Pon Wydawnictwo: Pon A.Alice literatura obyczajowa, romans
Pon A.Alice
literatura dla kobiet Afryka romans Kenia literatura piekna erotyka miłość podróże
literatura obyczajowa, romans
2019-06-27

AAABy... poznać losy dwojga zakochanych, którzy walczą z własnymi słabościami, zazdrością i wzajemnymi animozjami, przeczytaj powieść. ,,Ochra Kenii,, grące uczucia kipią bez względna otaczający klimat, od chłodnego Londynu po upalną sawannę w sercu Afryki. Huśtawka uczuć i nastrojów utrudnia bohaterom porozumienie i nie zawsze gorący seks pomaga.
Czytelnik może ocenić jak...

Jak w porządnym suspensie na początku ‘trzęsienie ziemi’, a potem napięcie rośnie, tak powieść Alice Pon przechodzi przez różne fazy miłości od zauroczenia, poprzez fascynację, zaciekawianie, aż po gorące spełnienie w aktach erotycznych dwojga bohaterów utworu’ Ochra Kenii’. Namiętne sceny seksu mieszają się z poważnymi problemami, które dotykają każdego z nas, jak...

Dodaj cytat z książki Ochra Kenii