The Confessions of Nat Turner: A Novel

Open Road Media
Open Road Media
powieść historyczna
angielski

Kolejne udane spotkanie z prozą Styrona - został mi już tylko "Wybór Zofii".
Autor podjął się trudnego wyzwania - wykorzystując zapiski Nata Turnera,
murzyńskiego kaznodziei i przywódcy największego powstania niewolników na południu USA, w wyniku którego zostało brutalnie zamordowanych 57 osób - stworzył fabularyzowaną wersję jego dziejów wykorzystując narrację...

Dodaj cytat z książki The Confessions of Nat Turner: A Novel