The Dad Lab. Domowe laboratorium

TheDadLab: 40 Quick, Fun and Easy Activities to do at Home
hobby
9788380742093
Ewa Pater-Podgórna

Sergiei na samym początku uprzedza czytelnika, że nie jest żadnym nauczycielem ani naukowcem. Jednak jak to w życiu bywa: potrzeba jest matką wynalazków. Mając na koncie dwóch synów autor metodą prób i błędów nie ustawał w poszukiwaniu kreatywnych zabaw, których celem oprócz przyjemności będzie głębsza analiza i płynąca z wykonywanych czynności nauka. Efektem tego jest...

Dzieci w domu? Nie macie pomysłu na zabawę? UWAGA! Z pomocą przychodzi książka "TheDadLab- domowe laboratorium"!!
Jeśli ty i twoje dzieci, lubicie edukacyjną zabawę, eksperymentowanie oraz tworzenie nowych i ciekawych doświadczeń, to właśnie ta książka jest idealna dla was! .
Sergei Urban jest pełnoetatowym tatą dwójki synów. W swojej książce zawarł 40 różnych ciekawych...

Książka ma przejrzysty wygląd ze świetnie pokazanymi doświadczeniami jakie możemy wykonać że swoimi pociechami. 🧒
Pomysłów na szybkie i łatwe eksperymenty jest 40, co daje nam masę ciekawych doświadczeń jakie możemy wykonać z dzieckiem.
Niektóre eksperymenty naprawdę mnie zszokowały i nie byłam świadoma jak bardzo wytrzymała jest skorupka jajka. 🥚😲
W książce nie ma jakiś...

Dziś przychodzę do Was z trochę inną książka niż zwykle.😉
"THE DAD LAB DOMOWE LABORATORIUM"
Od razu zaznaczę, że jestem tą pozycją zachwycona. Znajdziecie tutaj 40 pomysłów na łatwe i przyjemne eksperymenty, które zainteresują dzieci. Autor, Sergei Urban wszystkie eksperymenty przepracował za swoimi pociechami. Książka podzielona jest na sześć rozdziałów i w każdym z nich...

To niezwykle inspirujący i genialnie oryginalny przewodnik po nauce. Okazuje się bowiem, że rodzice mogą zafundować swoim dzieciom taką dawkę wiedzy, o której z pewnością nigdy nie zapomną!

Recenzja w całości: http://mamao.pl/domowe-laboratorium-the-dad-lab/

• Moja biblioteczka :)