Telefon o północy

HarperCollins Polska
kryminał, sensacja, thriller
2019-07-08
Elżbieta Smoleńska

Przewidywalny i prosty kryminał dla kobiet. Nie ma tutaj wielkiego wow. Ale czyta się szybko, na lato, na "odbodzcownie" jest w porządku.

Krótko, szybko i bez emocji

Typowy Harlequin pomieszany z kryminałem szpiegowskim w wydaniu Tras GErritsen.

Bardzo się zawiodłam.
Najsłabsza ze wszystkich książek Tess, które miałam przyjemność przeczytać, niestety.

Jest wątek miłosny, jest sensacja, jest morderstwo, ucieczka, intryga i tajemnica, którą łatwo można rozszyfrować.

Wielka szkoda.

Tess Gerritsen - " Telefon o północy " było moim pierwszym spotkaniem z twórczością autorki. Zdecydowałam się na tę książkę już po chwili zapoznania się z jej opisem i pozytywnymi opiniami innych czytelników. Jednak chyba nie do końca był to dobry wybór. 🙈

Sarah i Geoffrey są młodym małżeństwem, które wiedzie spokojne życie. Tak przynajmniej mogłoby się wydawać. Jeden...

113/52/2020

Powieści Tess Gerritsen charakteryzuje przede wszystkim lekka fabuła z wątkiem kryminalnym i miłosnym. Jednak w książce "Telefon o północy" było za duża wątków miłosnych, a za mało kryminalnych. Do tej pory podobały mi się wszystkie książki Tess, jednak w tej mi czegoś brakowało. Czytało się szybko, ale bez efektu wow.

Czyta się dobrze, jak to Gerritsen, ale książka zawiedzie miłośników serii o Rizzoli. Zawsze kiedy Gerritsen zahacza o romans, wychodzi jej słabo. Tu mamy romans z sensacją w tle. Najsłabsza książka tej autorki, którą czytałam.

Kolejne kryminalne romansidło od Tess. Raczej dla początkujących w tym gatunku. Teraz po wydaniu widzę, że to seria Harlequinów. Jeszcze lepiej, bo okładka mojego wydania nic na to nie wskazuje. Haha.

Nie jest to literatura wysoka, ale na rozpęd potrzebna. Ciężko powrócić do czytania po tak długiej przerwie sięgając po "Chłopów" Reymonta. Dlatego takie tam literackie fast...

Nazwisko autora jest Marką. Troszkę się zawiodłam, bo scenariusz powieści był dla mnie czytelny od początku ...
Czyta się dobrze i jest wątek romantyczny. Może się podobać

1 637
  • Tess Gerritsen