Anturaż / Entourage

Katarina Lavmel Wydawnictwo: Fundacja Otwartych Na Twórczość (FONT) Seria: Biblioteka FONT poezja
Gabriel Borowski, Graham Crowford
Fundacja Otwartych Na Twórczość (FONT)
poezja Katarina Lavmel
poezja
Gabriel Borowski, Graham Crowford
Biblioteka FONT
poezja Katarina Lavmel
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Katarina Lavmel przygląda się życiu. Poetycki anturaż pełen jest piękna, rozkwitu, ale zdarzają się i pochmurne pejzaże. Ludzkie istnienie przypomina cykl przyrody – wzrosty oraz spadki, narodziny i umieranie itp. A ta poezja przypomina życie – niekiedy czytelnikowi aż dech zapiera, innym razem przegląda się w banale.

Więcej:...

• 2020