BUNT

Katarzyna Muszyńska Wydawnictwo: Łuczniczka fantasy, science fiction
Łuczniczka
2018-06-20
2018-06-20

Trochę przetrzymałam ją u siebie, ale przeczytana, i to w bardzo szybkim tempie, bo chciałam się dowiedzieć czy bohaterka książki Sile,i jej mąż Farris dotarli tam gdzieś zamierzali w swojej wędrówce.

Podróż w jaką się udali wiodła poprzez lasy, bory a cel ich wędrówki to rozwiklanie tajemnic Sile.
Tahemnice, które po latach ujrzały światło dzienne, pokazują jaką małą miała dziewczyna wiedzę o życiu, sobie i członkach rodziny, których nie znała.

Nie jest łatwo żyć w świecie, gdzie ciemne moce podstępem chcą zawładnąć światem. Gdzie wśród ludności szerzą się spiski i tworzy się bunt.
Gdzie próbuje się zgasić iskrę po to żeby jasność nie mogła zaszkodzić ciemności.

Przez Sila stoją wielkie wyzwania, wybory i wiele dróg.
Którą wybierze i czy zazna w końcu spokoju i szczęścia?

Fajna historia fantasy w której dominują rodowłose dziewczęta, pełna przygód i nieprzewidzianych zdarzeń.

20.05. ukaże się nowa powieść Pani Kasi "Zielarka" nakladem Wydawnictwa Waspos .

Tahemnice, które po latach ujrzały światło dzienne, pokazują jaką małą...

#200 - Bunt - Katarzyna Muszyńska - strona autorska

#61/52/2019

Bardzo dziękuję autorce, że mogłam przeczytać drugi tom o przygodach Sile.

Bunt to kontynuacja powieści Tajemnica Avinionu. Piękna ilustracja na okładce, twarda oprawa i 330 stron pięknej treści.

Sile poznaje coraz więcej swojej historii, oraz członków rodziny. Pojawiają się u niej trudne wybory, po której stanąć stronie.

Bardzo podoba mi się zakończenie drugiego tomu i będę czekała na trzecią i ostatnią część.

Zostawiam Was z pytaniami: Jak potoczą się losy mieszkańców Płaskowyżu ?, Czy buntownicy wyjdą z tego cało ? Do jakich poświęceń są gotowi w imię miłości ?

#200 - Bunt - Katarzyna Muszyńska - strona autorska

#61/52/2019

Bardzo dziękuję autorce, że mogłam przeczytać drugi tom o przygodach Sile.

• Brak Ebooka
  • Czekam cierpliwie:)