The Wall

John Lanchester Wydawnictwo: Faber & Faber literatura piękna
Faber & Faber
literatura piękna
2018-01-01

Chociaż fabuła była bardzo łatwa do przewidzenia już na początku książki, to jednak jest to fabuła ciekawa i nadal chciałam przeczytać do końca, by dowiedzieć się więcej o tym post-apokaliptycznym świecie. Polecam jako książkę do przeczytania dla przyjemności, ale nie do odmóżdżenia.

Cóż, jakby wyjąć fragment Gry o Tron, ten o zimie na murze, ale przenieść go w niedaleką przyszłość.
Dałem aż 7, bo czytało się sprawnie i przyjemnie, ale sama książka powinna mieć 2 razy tyle stron, bo jednak czuć powierzchowność całości, a szkoda.
Mnie pozostawiła z przemyśleniami znacznie szerszymi w stylu "co by było gdyby właśnie tak?".

• 2021
  • 🈴Obcojęzyczne