Pracowite wakacje w Rzymie

Monika Lech Wydawnictwo: Monika Lech Cykl: Droga Smoka (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Monika Lech
romans; slowburner; urban fantasy
Droga Smoka (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
romans; slowburner; urban fantasy

Na półkach: , , , ,

"Pracowite wakacje w Rzymie" to kontynuacja "Morza krwi". Choć książki możecie czytać oddzielnie, zdecydowanie polecam najpierw zapoznać się z I tomem, w ten sposób wszystko zgrabnie ułoży się Wam w jedną całość.
Po powrocie Andrei i Alexa z gorącego Kongo wszyscy liczą na odrobinę odpoczynku. Niestety chwilowy spokój przerywa telefon, po którym Andrea pakuje manatki i...

" W morzu krwi się skąpiesz jak wrona. Na progu znajdziesz psa, w bucie kota. Nienawiść odbierze ci obu. Wrócą do ciebie, gdy umrzesz w domu czternastu kobiet. Zginiesz, jeśli nie pokażą ci drogi do śmierci. Obudzicie Smoka, powrócicie, gdzie was nie ma".

Po powrocie do Krakowa Andrea i Alex zostali zasypani pytaniami, przyjaciele chcieli znać każdy szczegół wyprawy....

Ciekawa, wciagajaca, warsztat pisarski wybitny. Nienahalne fantasy, okraszone spora dawka dobrego, wysokiego humoru.

• Czytnik
  • Cudowne