Monetyzacja Innowacji. Jak projektować i wyceniać produkty i usługi, za które klienci chętnie zapłacą wyższą cenę?

Madhavan RamanujamGeorg Tacke Wydawnictwo: ICAN Institute biznes, finanse
ICAN Institute
finanse sprzedaż innowacje
ICAN Institute
biznes, finanse
finanse sprzedaż innowacje
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Monetizing Innovation: How Smart Companies Design the Product Around the Price Madhavan Ramanujam, Georg Tacke
Ocena 7,0
Monetizing Inn... Madhavan Ramanujam,...