W koleinach czasu

Mirosław Doleżych Wydawnictwo: Novea Res literatura piękna
Novea Res
literatura piękna

Zastanawialiście się kiedyś, jak to się stało, że pojawiliście się na świecie? Ile losów, wydarzeń i ludzi musiało się spotkać, spleść, przeciąć niczym koleiny?

Mirosław Doleżych w swojej powieści przedstawia losy rodzin, które są pokręcone, trudne, ale jakże cudowne. Czytając „W koleinach czasu”, myślałam o swojej rodzinie, o tym, jak minęło mi ostatnich dwanaście...

Na półkach: , , , ,

Jestem świeżo po lekturze kolejnej książki od wydawnictwa Novae Res. Tym razem był to debiut Mirosława Doleżycha.

Akcja powieści ma miejsce między 1909 rokiem a przełomem dwóch tysiącleci. To historia kilku pokoleń. Losy rodziny Małyszków i Radowskich zostały wplecione w dzieje Polski - w obie wojny światowe, XX-lecie międzywojenne i lata PRL-u. Wojenna zawierucha i rządy...

• Powieść obyczajowa
  • Rok 2019
  • 02. Epub?
  • Poszły w świat
  • Czekam cierpliwie:)
  • Powieść z historią w tle
  • Legimi
więcej mniej

Dodaj cytat z książki W koleinach czasu