W ukryciu

Edipresse
2019-09-04
2019-09-04

więcej Więcej

Mam mieszane uczucia po przeczytaniu. Książka zawierająca zwroty akcji, w pewnym sensie tajemnicę i oczywiście wątek miłosny. Napisana spójnym, prostym językiem. Jednak czegos w niej brakowało, czuję lekki niedosyt.

Nora Roberts w nieco innym wydaniu. Warto przeczytać.

Już od dawna czytam książki autorstwa Nory Roberts i za każdym razem zastanawia mnie to jak autorce udaje się znów przedstawić tak dobrą historię. Chociaż moje ulubione pozycje mają w sobie nutkę magii, to i te "zwyklejsze" czytam nie mogąc się od nich oderwać.
"W ukryciu" to kolejna dobrze napisana książki. Historia jest intrygująca, postaci i ich relacje są świetnie...

Ciekawy wątek, pozycja polecona przez rodziców, którzy bardzo zachwalali tę książkę i dali mi ją do przeczytania. Wg mnie jak najbardziej słusznie. Szybko i w napięciu przeczytałem i polecam.

Super

Powieść, która moim zdaniem odbiega od wcześniejszych książek Nory Roberts. Ostatnich latach media z pewną regularnością donosiły o strzelaninach w amerykańskich centrach handlowych. Takie wydarzenie stanowi kanwę tej powieści, to opowieść o tym jak żyć po tak traumatycznym doświadczeniu, jak poradzić sobie po śmierci przyjaciółki, sympatii, czy obcych ludzi, którzy padali...

Bardzo dobra. Do samego końca trzymała w napięciu. Nieprawdopodobne do czego może doprowadzić chęć zemsty i w jakim stopniu może zawładnąć umysłem młodego człowieka.
Obowiązkowa pozycja dla miłośników książek z dużą dozą emocji i niespodziewanych zwrotów akcji.
Bardzo bardzo polecam..

opowieść o ludziach którzy przeżyli strzelaninę w centrum handlowym.ich zmagania ze stratą bliskich,z wspomnieniami .jest też wątek sensacyjny,książka obyczajowo,psychologiczna .

Nora Roberts w standardowym wydaniu. Są dobrze napisane wątki uczuciowe, zagadka kryminalna na poziomie, świat przedstawiony dopracowany a bohaterowie ludzcy i wzbudzający emocje. Mimo, że bardzo szybko dowiadujemy się kto sieje zamęt i odpowiada za złe wydarzenia to chcemy poznać motywację, odkryć co spowodowało chęć czynienia zła.
Miło było obserwować rodzące się uczucie...

Niezła opowieść o tym, jak różnie trauma może wpłynąć na życie. Nie znika wspomnienie ani ból, jednak rozmaite są sposoby na poradzenie sobie z przeszłością.
Jak zawsze u Nory Roberts obecny jest oczywiście wątek miłosny, ale nie wpływa do tego stopnia na fabułę, żeby przesłaniał początkowe sceny i główną oś akcji. Jest więc oczywiście anty-bohater (a raczej...

• 2019
  • Nora Roberts