Kup teraz - 4 oferty w cenie od 22.21 zł do 26.25 zł

O doświadczaniu szkoły. Studium fenomenograficzne szkolnej codzienności z perspektywy uczniów

Wiesława Martyniuk Wydawnictwo: Impuls nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Impuls
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2019-07-01

Okładka książki Edukacja alternatywna w XXI wieku Beata Bednarczuk, Katarzyna Bocheńska-Włostowska, Jolanta Bonar, Marek Budajczak, Anna Buła, Jarosław Bąbka, Joanna Cukras-Stelągowska, Agnieszka Cybal-Michalska, Mirosława Cylkowska-Nowak, Olga Czerniawska, Karolina Domagalska-Nowak, Jarema Drozdowicz, Daniel Falcman, Anita Famuła-Jurczak, Marek Gawrysiak, Tomasz Gmerek, Sylwia Grzegorzewska, Daria Hejwosz-Gromkowska, Marta Hold, Johannes Kiersch, Kamila Kocoń, Mirosław Kowalski, Wojciech Kołodziej, Amadeusz Krause, Czesław Kupisiewicz, Krystyna Kusiak, Renata Machalska, Aleksandra Maj, Wiesława Martyniuk, Mateusz Melosik, Zbyszko Melosik, Danuta Michałowska, Janusz Moos, Andrzej Murzyn, Aleksandra Nowak, Inetta Nowosad, Mirosława Nyczaj-Drąg, Marcin Ograbek, Iwona Paszenda, Piotr Plichta, Joanna Przybyszewska, Hein Retter, Małgorzata Sienna, Lucyna Telka, Ewa Tłuczek-Tadla, Krzysztof Wawrzyn, Maciej J. Wielobób, Paulina Wierzba, Katarzyna Zatorska, Bogusław Śliwierski, Katarzyna Świniarska
7,0
Edukacja alter... Beata Bednarczuk, K...