Historia głupoty w Polsce: tom III

Okładka książki Historia głupoty w Polsce: tom III Andrzej Rodan
Okładka książki Historia głupoty w Polsce: tom III
Andrzej Rodan Wydawnictwo: Aris Seria: Zeszyty filozoficzno-historyczne reportaż
reportaż
Zeszyty filozoficzno-historyczne
Aris
2018-01-01
2018-01-01

Wprowadzałem na LC poprzedni tom (10/10, recenzję polecam),wprowadzam i trzeci, tym bardziej, że autor wspomniał o mnie na str.23-24, nieopatrznie robiąc z mgr inż. chemii „dziennikarza z Kanady”. Opis znajduję na: http://ksiegarnia.andrzejrodan.pl/produkt/historia-glupoty-w-polsce-tom-iii/
„NOWOŚĆ! Kolejny, trzeci tom książki pt. „Historia głupoty w Polsce”. Jest to biografia zbiorowa Polaków, określa nasze dzieje jako nieprawdziwy, przykrojony do potrzeb propagandowych obraz, szczególnie teraz kiedy kraj stanowi kondominium podporządkowane Gangowi Małego Frustrata, tym wszystkim Kaczyńskim, Morawieckim, Dudom, Błaszczakom, Terleckim, Macierewiczom, Brudzińskim, Piotrowiczom, Szydłom, Ziobrom, Sasinom, Kuchcińskim, Pawłowiczom, Mazurkom, Gowinom i innym pisowskim bolszewikom, jak również kraj ogłupiony przez hierarchów Kościoła cofających Polskę w Jesień Średniowiecza.
„Historia głupoty w Polsce” to cała prawda o tym, jak Polacy denuncjowali i zabijali Żydów podczas okupacji niemieckiej; to prawda o tzw. Żołnierzach Wyklętych, zbrodniarzach kreowanych dziś na bohaterów narodowych; kolonialne ambicje II RP; przegrana Bitwa pod Grunwaldem; pogromy Żydów w średniowieczu, w II RP, w trakcie i po Drugiej Wojnie Światowej; w książce znajdziemy też prawdziwe biografie „bohaterów” naszych czasów, historie związane z kościelnymi pedofilami, wyczyny biznesmena o. Rydzyka; a także prawdę o współczesnej chorej władzy, która jest w rękach groteskowych, dewocyjnych, półobłąkanych gangsterów.
Czytajcie, a utoniecie we łzach, z rozpaczy wyrwiecie włosy z głowy, ale jednocześnie będziecie konać ze śmiechu z retrospekcyjnych, historycznych, ale także współczesnych konkretów-refleksji, które nie przyszłyby do głowy nawet najzdolniejszym autorom komedii z gatunku czarnego humoru.
„Historia głupoty w Polsce” to już kolejny (trzeci tom),ale każdy tom stanowi oddzielną, samoistną całość, każdy poświęcony jest odrębnej problematyce. Poprzedni tom (pierwszy i drugi w jednej książce i w jednej cenie) można także zamawiać w naszej księgarni.
Ostrzeżenie: ta książka to złodziej czasu. Nie oderwiecie się od niej do ostatniego zdania — nieprzespana noc gwarantowana! Jak napisano: „»Historia Głupoty w Polsce« powinna być obowiązkową lekturą w szkołach, powinna znaleźć się w każdej domowej bibliotece”. Dodajmy: w bibliotece każdego myślącego człowieka, ponieważ jest to książka nie dla idiotów!”
Rodan nie wzbudził zainteresowania czytelników, mimo 18 pozycji na LC, z których najpoczytniejsza doczekała się 5 opinii. A szkoda! Może tym razem zainteresuję czytelników, podpisując się pod tekstem Wydawcy i dając następne 10/10
Książka jest wielo tematyczna, a autor krytykuje, wyśmiewa i jątrzy, kończąc ją okrzykiem rozpaczy Kisiela: „Jezu, jacy idioci nami rządzą”. I trudno z tym się nie zgodzić

„NOWOŚĆ! Kolejny, trzeci tom książki pt. „Historia...

• Chcę kupić
  • Literatura faktu
  • * Nie posiadam
  • Nasze demony
  • A to Polska właśnie
  • * KONIECZNIE przeczytać!
  • Non-fiction

Dodaj cytat z książki Historia głupoty w Polsce: tom III