Norman Davies. Sam o sobie

Historia biografia wspomnienia

Oficjalne recenzje i

Historyk pisze o sobie

533 74 418

Bardzo sympatyczna książka. Miejscami lekkie dłużyzny, ale przecież nie ma przymusu czytania wszystkiego. Zawsze lubiłem ND za jego normalność - i nie zawiodłem się.

Z Normanem Daviesem spacerkiem przez jego życie. Bardzo miła lektura dla osób znających profesora. Styl kapsułkowy- autor raczej opisuje epizody ze swojego życia w podziale na okresy niż przenosi nas z daty do daty opisując swoje losy.

Mistrzowska. Historia życia splatająca się z historią świata. Piękny język, klasa.
A jak ktoś lubi kulturę Wielkiej Brytanii, to będzie szczęśliwy - wiele tu "odkuchennych" historii.

Dodaj cytat z książki Norman Davies. Sam o sobie