Norman Davies. Sam o sobie

Historia biografia wspomnienia

Oficjalne recenzje i

Historyk pisze o sobie

[ 6 ] Link do recenzji

Bardzo sympatyczna książka. Miejscami lekkie dłużyzny, ale przecież nie ma przymusu czytania wszystkiego. Zawsze lubiłem ND za jego normalność - i nie zawiodłem się.

Z Normanem Daviesem spacerkiem przez jego życie. Bardzo miła lektura dla osób znających profesora. Styl kapsułkowy- autor raczej opisuje epizody ze swojego życia w podziale na okresy niż przenosi nas z daty do daty opisując swoje losy.

• Chcę w prezencie
  • Historia