Marilyn Monroe: Her Films, Her Life

Michelle Vogel Wydawnictwo: McFarland & Company biografia, autobiografia, pamiętnik
Data 1. wydania:
angielski
McFarland & Company
marilyn monroe michelle vogel biografia marilyn monroe
biografia, autobiografia, pamiętnik
angielski
marilyn monroe michelle vogel biografia marilyn monroe

Książka bardzo pomocna w dokładnym wyobrażeniu sobie życia Marilyn w czasie, w którym kręciła swoje filmy. Nie jest to typowa biografia, a raczej filmografia (z podziałem na filmy) i ciekawostkami z życia gwiazdy podczas kręcenia danego z nich.

Dodaj cytat z książki Marilyn Monroe: Her Films, Her Life