Co by pedzioł Szekspir?

Okładka książki Co by pedzioł Szekspir?
Marcin MelonJacek Zygmunt Wydawnictwo: Silesia Progress encyklopedie, słowniki
encyklopedie, słowniki
Silesia Progress
2018-01-01
2018-01-01
rozmówki śląsko-angielskie język śląski

Udane dowcipy słowne, super kreska karykaturzysty. Może angielskiego się z tego nie nauczymy, ale na prezenty zarówno dla Ślązaków jak i całego anglojęzycznego świata na zachętę poznania Śląska jest idealne.

Dodaj cytat z książki Co by pedzioł Szekspir?