Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.30 zł

Tao w praktyce. Opanuj codzienny chaos i stres dzięki ponadczasowej mądrości

Alan Cohen Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii poradniki
The Tao Made Easy: Timeless Wisdom to Navigate a Changing World
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
tao rozwój osobisty
The Tao Made Easy: Timeless Wisdom to Navigate a Changing World
poradniki
tao rozwój osobisty

Znakomita książka!
Autor doskonale przybliża taoizm, jak sam tytuł wskazuje - w praktycznej formie. Jeżeli ktoś poszukuje swoistej życiowej drogi, dąży do odkrycia siebie lub utrwalenia swoich przekonań to ta książka jest dla niego.

Dużo w niej harmonii, ładu, znakomite przypowiastki, zaś każdy akapit przynosi jakieś przemyślenia. I to wszystko napisane w bardzo...

trudno jest oceniać taką pozycję.skoro się po nią sięga, to znaczy że poszukuje się czegoś poza materialnym światem.ta książka jest tym co przynosi spokój ducha, wiarę w możliwość lepszego życia, a co najważniejsze daje proste wskazówki jak to osiągnąć.odkładając po przeczytaniu, można tylko zagłębić się w Tao i być wdzięcznym że istnieje nie istniejąc:)

• Buddyjskie metody
  • Filozofia
  • E-book
  • Przeczytane 2021
  • Z polecenia do kupienia ...
  • Xyz