Something Fierce

Okładka książki Something Fierce Jenika Snow
Okładka książki Something Fierce
Jenika Snow Wydawnictwo: Self Publishing Cykl: The Underground (tom 1) literatura piękna
The Underground (tom 1)
Self Publishing
2018-06-17
2018-06-17

Od pierwszej chwili, gdy Kash wprowadził się do Tristan, jako jej współlokator, oboje poczuli do siebie wielkie i natychmiastowe pożądanie.
Nie widywali się zbyt często, z uwagi na Jego nocną pracę, ale i tak ciężko im było nie odczuwać w swojej obecności tego magnetycznego przyciągania.
Mężczyzna walczył sam ze sobą, ze swoją przeszłością i nie chcąc obarczać tym kobiety, odgradzał się od niej wielkim murem. Jednak mur ten zaczął kruszeć w dniu, w którym Tristan ujrzała mężczyznę jako bezwzględnego wojownika, walczącego w klatce w podziemiach klubu.
Ona powinna była uciekać a nie pożądać go jeszcze bardziej.
On nie powinien pozwolić tej obsesji zaborczości aby nim zawładnęła.

Jeśli lubicie historie o samcach Alfa, ogarniętych obsesją na punkcie kobiety, którą dopiero co spotkali, to ta historia jest zdecydowanie dla Was. Jest lekka, przyjemna, bez dramatów i wręcz się przez nią płynie.
To niedługa historia, która może umilić dzień i posłużyć jako przerywnik między innymi bardziej emocjonalnymi opowieściami.
Osobiście bardzo lubię historie Jeniki Snow i z całego serca zachęcam do sięgnięcia po te słodkie "przerywniki".

Znam twórczość Jeniki Snow - jak często się podkreśla - jej historie są krótkie, słodkie i szybkie.
Tym razem znowu to dostajemy!
Historia Tristian - młodej samotniczki, którą opuszcza współlokator, a na jego miejsce wprowadza się ON. Kash to silny, stanowczy i wspaniały mężczyzna. Między nim a naszą główną bohaterką szybko pojawia się przyciąganie, któremu ciężko się opierać.
Kash uznaje, że jego życie jest pełne przemocy i mroku - ma w sumie racje, walczy bowiem w klatkach i zarabia obijając innym mordy. Przez długi czas nie chce psuć Tristian - słodkiej i miłej kobietki.
Namiętność daje jednak o sobie znać.
Od chwili, gdy ratuje Tri z poważnych kłopotów wiadome jest, że z tym przyciąganiem nie wygrają. Kash jeszcze trochę próbuje z tym walczyć, ale Tristian jest zdeterminowana, by pokazać temu mężczyźnie, że w jego życiu jest miejsce na coś więcej niż ból, złość i przemoc. Jest miejsce na miłość.
Dwie poranione przeszłością dusze znajdują razem siłę!

Fajna historia, jedna z lepszych pozycji tej autorki jakie udało mi się dostać w ręce!
Choć jak zwykle jest szybko, namiętnie i aż nazbyt słodko -
POLECAM

Tym razem znowu to dostajemy!

2053

Chociaż Kash wiedział,że Trish jest mu pisana nadal stawiał mur między nimi , wyznali sobie miłość ale uważał ,że on nie zasługuje na takiego anioła, jak Trish ale gdy znowu atakuje ją psychopata Max , który jak się okazało cały czas ją obserwował, zrozumiał co by stracił, od tej pory chciał z nią spędzać każdą chwilę,oświadczyny były słodkie, stworzyli wspaniałą rodzinę.

• Sportowcy
  • Tattooed