Okładka książki Ethereum dla zaawansowanych. Tworzenie inteligentnych kontraktów i aplikacji zdecentralizowanych M. Antonopoulos Andreas, Gavin Wood
M. Antonopoulos AndreasGavin Wood Wydawnictwo: Helion biznes, finanse
biznes, finanse
Mastering Ethereum: Building Smart Contracts and Dapps
Helion
2019-10-01
2019-10-01
Tomasz Walczak
biznes

🚀📚 Odkryj magię Ethereum - twórz inteligentne kontrakty i aplikacje zdecentralizowane! 💡💻

Ethereum to platforma, która rewolucjonizuje obsługę kryptowalut. Bezpieczeństwo i transparentność są jej podstawowymi zaletami. Dzięki niej powstają zdecentralizowane aplikacje (DApp) i inteligentne kontrakty, które działają na otwartym łańcuchu bloków, pozbawione scentralizowanej kontroli czy pojedynczych punktów podatności. 🌐🔒

Książka "Ethereum dla zaawansowanych" to praktyczny poradnik i encyklopedyczne źródło wiedzy dla programistów, którzy chcą opanować sztukę łańcuchów bloków i tworzenia inteligentnych kontraktów oraz aplikacji DApp. Znajdziesz tu zarówno podstawowe informacje, jak i zaawansowane zagadnienia związane z Ethereum. Działania w sieci, klucze publiczne, skróty i podpisy cyfrowe - wszystko zostało starannie wyjaśnione. 🌟💻

Książka kładzie szczególny nacisk na praktyczne zastosowania Ethereum, dostarczając realnych przykładów kodu. Dowiesz się, jak uruchamiać klienta Ethereum, korzystać z portfeli cyfrowych i wchodzić w interakcje z klientami za pomocą wywołań RPC. Poznasz również tajniki budowy zdecentralizowanych aplikacji, wykorzystując komponenty w modelu P2P. 🚀💼

Nie musisz być ekspertem w kryptografii, aby zrozumieć tę fascynującą książkę. Jej techniczny język jest łatwy do przyswojenia, a każdy znajdzie coś dla siebie - bez względu na to, czy interesują Cię kontrakty, działanie portfeli czy zagadnienia bezpieczeństwa. 📖💡

Gotowy na podbój świata kryptowalut? Ta książka dostarczy Ci wiedzy, by stać się prawdziwym ekspertem Ethereum! 🔥🌐 #Ethereum #Kryptowaluty #InteligentneKontrakty #ZdecentralizowaneAplikacje #PraktycznyPoradnik #ZaawansowaneZagadnienia #ŁańcuchyBloków #Programiści #WiedzaTechniczna #P2P #KsiążkaInspirująca #RozwijajSię #TechnologicznaRewolucja #PraktyczneZastosowanie #Kryptografia #PortfeleCyfrowe #CzytajKsiążki #SukcesWNowoczesnymŚwiecie #NoweHoryzonty #Blockchain #KodŹródłowy #EksperciKryptowalut #InnowacyjneRozwiązania #KsiążkaNaSukces #NowoczesnaTechnologia #ZyskajWiedzę

Dobra książka, może niekoniecznie dla początkującego. Bałem się, że ktoś skopie tłumaczenie i będzie wszystko niezrozumiałe. Ale nie. Naprawdę dobra pozycja.

Bardzo dobra techniczna. Relatywnie łatwa do zrozumienia. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, niezależnie od tego czy bardziej interesuje Cię kwestia kontraktów, kryptografii czy działania portfeli.

• Chcę przeczytać - do kupienia
  • Przeczytane po angielsku