Varia

Okładka książki Varia
Stanisław Ignacy Witkiewicz Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Cykl: Stanisław Ignacy Witkiewicz Dzieła Zebrane (tom 23) publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Stanisław Ignacy Witkiewicz Dzieła Zebrane (tom 23)
Państwowy Instytut Wydawniczy
2019-09-18
2019-09-18

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Kolejny tom dzieł zebranych Mistrza. Zawiera kilka jego artykułów (m.in. o wrażeniach z pierwszego lotu samolotem, tak, Witkacy leciał samolotem!), zabawne wierszyki, wywiady z artystą, dziennik z podróży w tropiki czy rozważania filozoficzne. Dla miłośników Witkaca lektura obowiązkowa!!

Dodaj cytat z książki Varia