Ustawa o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej. Komentarz

Okładka książki Ustawa o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej. Komentarz
Stanisław NiteckiAleksandra Wilk Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wolters Kluwer Polska
2016-01-01
2016-01-01
9788380920781
pomoc społeczna rodzina zastępcza adopcja
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki MERITUM Prawo rodzinne Jolanta Bucińska, Helena Ciepła, Grzegorz Jędrejek, Agnieszka Kawałko, Wielec Marcin, Stanisław Nitecki, Kazimierz Piasecki, Alina Prusinowska-Marek, Jerzy Słyk, Paweł Suski, Elżbieta Szczepanowska, Magdalena Wilczek-Karczewska
Ocena 0,0
MERITUM Prawo ... Jolanta Bucińska, H...
Okładka książki Meritum Pomoc Społeczna. Wsparcie Socjalne Renata Babińska-Górecka, Stanisław Nitecki, Iwona Sierpowska, Sylwia Spurek
Ocena 0,0
Meritum Pomoc ... Renata Babińska-Gór...