Okładka książki Symmachia cesarstwa rzymskiego z Bogiem chrześcijan (IV-VI wiek). T. 1. „Niezwykła przemiana" – narodziny nowej epoki Sławomir Bralewski
Sławomir Bralewski Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego Seria: Byzantina Lodziensia powieść historyczna
powieść historyczna
Byzantina Lodziensia
Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
2018-01-01
2018-01-01
Rzym starożytność Cesarstwo Rzymskie

Okładka książki Świat rzymski w IV wieku Sławomir Bralewski, Paweł Filipczak, Rafał Kosiński, Mirosław P. Kruk, Szymon Olszaniec, Marcin Pawlak, Michał Stachura, Robert Suski, Andrzej Szoka, Adrian Szopa, Kamilla Twardowska
Świat rzymski ... Sławomir Bralewski,...
Okładka książki Konstantynopol - Nowy Rzym. Miasto i ludzie w okresie wczesnobizantyjskim Sławomir Bralewski, Paweł Filipczak, Maciej Kokoszko, Andrzej Kompa, Małgorzata Leszka, Teresa Wolińska
Konstantynopol... Sławomir Bralewski,...