Symmachia cesarstwa rzymskiego z Bogiem chrześcijan (IV-VI wiek). T. 1. „Niezwykła przemiana" – narodziny nowej epoki

Sławomir Bralewski Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego Seria: Byzantina Lodziensia powieść historyczna
Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Rzym starożytność Cesarstwo Rzymskie
Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
powieść historyczna
Byzantina Lodziensia
Rzym starożytność Cesarstwo Rzymskie

Okładka książki Świat rzymski w IV wieku Sławomir Bralewski, Paweł Filipczak, Rafał Kosiński, Mirosław P. Kruk, Szymon Olszaniec, Marcin Pawlak, Michał Stachura, Robert Suski, Andrzej Szoka, Adrian Szopa, Kamilla Twardowska
Ocena 5,3
Świat rzymski ... Sławomir Bralewski,...
Okładka książki Konstantynopol - Nowy Rzym. Miasto i ludzie w okresie wczesnobizantyjskim Sławomir Bralewski, Paweł Filipczak, Maciej Kokoszko, Andrzej Kompa, Małgorzata Leszka, Teresa Wolińska
Ocena 8,1
Konstantynopol... Sławomir Bralewski,...