Daniel Speck
literatura obyczajowa, romans 640 str.
Data 1. wydania:
2016-08-28
Ewa Kochanowska
Czarna Owca
literatura obyczajowa, romans
literatura niemiecka odmiana losu poszukiwanie szczęścia powieść obyczajowa spotkanie uczucie zakazana miłość

Ewa Kochanowska
Czarna Owca
literatura obyczajowa, romans

Kup książkę

Przepiękna książka. Z jednej strony po prostu powieść która wciąga i opowiada ciekawą historię, a z drugiej głęboka refleksja o tym kim i dzięki czemu jesteśmy. Co nas kształtuje i czy przeszłość, nawet jeśli jej nie znamy, ma wpływ na nas i naszą przyszłość. Do tego duża garść spostrzeżeń o Włochach i Niemcach wszystkie trafne i często dość gorzkie. Piękna, piękna książka.

"Bella Germania" to niezwykle urzekająca saga rodzinna rozgrywająca się w dwóch płaszczyznach czasowych - współcześnie oraz w latach 50. dwudziestego wieku. W ramach historii nieszczęśliwego trójkąta miłosnego w który wplatani zostali główni bohaterowie książka stanowi barwną panoramę społeczeństwa i wydarzeń historycznych, jakie miały miejsce w XX wieku.
Senior rodu...

Wielopokoleniowa saga.

Saga rodzinna jakich wiele - a jednak niezwykła. Głównie z uwagi na nieprzewidywalność scenariuszy jakie może pisać życie i... pisarze ;) Danielowi Speckowi nie sposób bowiem odmówić uznania za tę książkę. I to na wielu płaszczyznach.

Akcja powieści startuje w 2014 roku w Monachium. Poznajemy w nim Julię, świetną projektantkę mody realizującą na co...

• 2019
  • Nowości 2019