Kochankowie miasta

2019-09-17
2019-09-17
9788366201354

więcej Więcej

Jestem pozytywnie zaskoczona tą książką. Bardzo niepozorna okładka i tytuł- myślę że sięgnę po kolejne książki tej autorki

Kolejna książka autorki którą trzeba przeczytać. Kolejna oparta na uczuciach na problemach wielu ludzi.

Tomek prowadzi małą firmę taka agencja nieruchomości. Jest bardzo rodzinnym i uczciwym człowiekiem. Stara się bardzo często odwiedzić swoich rodziców. Niestety żoną Tomka nie podziela jego entuzjazmu i woli też czas spędzić na zakupach lub z przyjaciółmi.
Damian starszy...

Dobrze się czytało, szybko, ale rewelacji nie było, zabrakło mi WOW! Taka... poprawna książka. Ciekawa, ale jednak przewidywalna.

Moja pierwsza ksiázka tej autorki. Nie bédzie zapewne ostatnia. Choc nie gustuje w tzw obyczajówkach, a obok ksiázki z taká okladká przeszlabym obojétnie. Przeeczytalam szybciutko, bo w dwa wieczory i zapewne ksiázka pozostanie przez jakis czas w mej pamiéci. ,Robotnicza Lodz' z historiá w tle. Miasto to akurat bardzo lubie jest niezwykle klimatyczne...Dwaj bohaterowi...

Książkę miałam zaszczyt przeczytać dzięki Book Tour Zaczytanej Ewelki przy współpracy z autorką Anną Stryjewską.
Historia dwóch braci, którzy są zupełnie różni. Tomasz spokojny, najważniejsza jest dla niego rodzina, dobro najbliższych a Damian myśli tylko o swoich potrzebach, egoistyczny i wyrachowany. Akcja dzieje się w Łodzi, bracia chcą "wejść" w rynek nieruchomościami,...

"Kochankowie miasta" to świetna, dynamiczna opowieść o dwóch braciach, którzy próbują dorobić się na sprzedaży nieruchomości rozgrywająca na tle prężnie rozwijającej się Łodzi.
Czyta się bardzo dobrze i z rosnącym zainteresowaniem. Bohaterowie są "pełnokrwiści", interesujący, mają swoje dobre i złe strony. Na takie lektury warto czekać!
Polecam! Warto...

Tomek i Damian są jak ogień i woda, choć mają tych samych rodziców. Tomek ceni tradycyjne wartości, rodzinę, domowe posiłki i coniedzielne wizyty w kościele. Stara się być przyzwoitym człowiekiem i wiernym mężem. Damian żyje nowocześnie, zmienia kobiety jak rękawiczki, rodziców odwiedza rzadko. Nie zawaha się przed oszustwem czy wyrządzeniem komuś krzywdy, byle...

Jak zawsze Autorka trzyma poziom. Bardzo wzruszająca ale i z morałem historia!

Historia dwóch braci o diametralnie różnych charakterach, sposobach postępowania w życiu i celach, które chcą osiągnąć. Tomasza i Damiana różnią wyznawane wartości, podejście do życia i relacje z innymi. I dlatego tę książkę czyta się z wielką ciekawością. W tle poznajemy Łódź, która staje się świadkiem konsekwencji decyzji podejmowanych przez braci, ich bliskich i...

Na półkach: , , , ,

Lubię takie książki autentyczne,prawdziwe,a ta była piękna,wciągająca bardzo porusza,wzrusza i wciąga.
Cudownie się czyta skłania do refleksji i daje do myślenia.

• 2019
  • 2020
  • Legimi
  • 2020
  • Audiobook

Dodaj cytat z książki Kochankowie miasta