ROZWIŃ ZWIŃ

Diabeł na wiosnę

Okładka książki Diabeł na wiosnę
Lisa Kleypas Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Ravenels (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Ravenels (tom 3)
Devil in Spring
Prószyński i S-ka
2019-08-13
2019-08-13
Teresa Komłosz

więcej Więcej

Na razie najlepsza część tej serii. Zabawna urocza i I romantyczna. Fajnie było spotkać bohaterów serii Wallflowers jako że Eve i Sebastian (Diabel na zimę) byli moją ulubioną parą, tutaj ich syn spełnia oczekiwania :)

Extra! Cała książka opowiada nie tym, że Pandora nie chce męża - nawet tak "ustawionego" jak przyszły książę, lecz o tym dlaczego nie chce wejść w związek małżeński. Znaczące są słowa: Kiedy kobieta podpisuje akt małżeński przestaje istnieć w świetle prawa. Tak, była to cena jaką musiały płacić kiedyś kobiety. A tu kobieta interesu z głową na karku i temperamentem...

Historia Pandory i Gabriela jest lekka i przyjemna. Jednak to panna Ravenel wiedzie w niej prym, jej działania nie raz mnie rozśmieszyły. Chemia między bohaterami jest wyczuwalna właściwie od początku, a ich uczucie dość szybko wybucha. Niestety trochę za szybko w mojej opinii, do tego niektóre wątki zostały jak dla mnie dość po łebkach zakończone.
Ogólnie książka mi się...

Kolejna ciekawa część serii, każda inna pod względem romantycznej historii z dodatkowymi wątkami , które nawiązują do życiorysu bohaterów.
Dużo jest ciekawostek różnego rodzaju, informacji o przeszłości , tu o kobietach oraz sztandarowo sceny erotyczne.

rozczulają mnie takie historie niesamowicie. chyba mam sentyment do romansów historycznych.

Coraz bardziej podoba mi się ta saga i super, że autorka wraca do postaci z cyklu paprotek.

Kolejny tom z tej serii i tej autorki i kolejny, który nie zawiódł. Bardzo ciekawa postać kobieca Pandory, świetnie i spójnie cały czas narysowana. Może męski bohater jest tutaj mniej widoczny i lekko za mało widać jego charakter, ale przy tak mocnej damskiej postaci trudno było to na pewno zrównoważyć. I jak na romans historyczny, trochę za dużo tu "Greya". Ale dialogi...

niezdarna pandora i przystojny gabriel zmuszeni do małżeństwa.lekka i pełna humoru .

Niedaleko pada jabłko od jabłoni, nie wiem którego kocham bardziej.

Fantastyczna książka poprawiająca humor. Z całej rodziny Ravenelów Pandorę lubię najbardziej.

• 2019
  • Romans historyczny