Jedna noc nie wystarczy, Seks na deser

Okładka książki Jedna noc nie wystarczy, Seks na deser Janice Maynard, Joanne Rock
Okładka książki Jedna noc nie wystarczy, Seks na deser
Janice MaynardJoanne Rock Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: The McNeill Magnates (tom 6) Seria: Harlequin Gorący Romans Duo literatura obyczajowa, romans
The McNeill Magnates (tom 6)
Harlequin Gorący Romans Duo
For the Sake of His Heir; On Temporary Terms
HarperCollins Polska
2019-06-27
2019-06-27
Katarzyna Ciążyńska, Krystyna Rabińska

Okładka książki Gra zmysłów; Od pierwszego wejrzenia Karen Booth, Joanne Rock
Gra zmysłów; O... Karen Booth, Joanne...
Okładka książki Dla czystej przyjemności, Rozpakuj wreszcie ten prezent Janice Maynard, Joanne Rock
Dla czystej pr... Janice Maynard, Joa...
Okładka książki Szalone fantazje; Noc pełna pożądania HelenKay Dimon, Joanne Rock
Szalone fantaz... HelenKay Dimon, Joa...

Joanne Rock - Jedna noc nie wystarczy 7/10
Bardzo przyjemna książka. Przyjaciele biorą ślub z rozsądku chociaż główna bohaterka od dawna czuje coś więcej do swojego przyjaciela który jest też jej szefem.
Jest to bardzo miła odskocznia, dzięki której można się też wzruszyć.

Janice Maynard - Seks na deser 7/10
Bardzo przyjemna i wzruszająca pozycja. Jest trochę podkoloryzowana ale przyjemni się czyta. Dobra odskocznia od codzienności.

Joanne Rock - Jedna noc nie wystarczy 7/10
Jest to bardzo miła odskocznia, dzięki której można się też wzruszyć.

Janice Maynard - Seks na deser 7/10
Bardzo przyjemna i wzruszająca pozycja. Jest trochę...

Okrutnie spłycona fabuła, bohaterowie, opis scen seksu. Wszystko jakby pisane na kolanie przez jakąś zakompleksioną kobietę, która w życiu chyba udanego życia seksualnego nie miała i przy okazji reprezentuje mentalność jakiejś 15-letniej dziewczynki.
Cała historia dzieje się na przestrzeni chyba tygodnia, może dwóch, a na koniec już mamy deklaracje od przystojnego Alvaro, że kocha bohaterkę, życia sobie bez niej nie wyobraża, chce być jej mężem, no i wiadomo, że dla niej zmienił postrzeganie posiadania dzieci i tak nagle zachciało mu się je mieć.
Książka kompletnie nie pobudza wyobraźni, nie daje nawet szansy, żeby polubić te postaci. Ma się wrażenie, że główna bohaterka, jak i jej Alvaro są po prostu infantylni. Dialogi to jakieś krótkie wymiany zdań, a jak już dochodzi do najważniejszego - sceny seksu - to też nie ma tutaj polotu, fantazja została schowana w jakimś pudle i schowana na strychu.

Wiem, że to fikcja. Wiem, że to książka dla "relaksu", ale z każdej książki ja przynajmniej chcę coś wynieść. Jeśli to romans/ erotyk, no to absolutne minimum, to ciekawe sceny seksu, albo chociaż bohaterowie, którzy mają ciekawą historię między sobą i można się z nimi utożsamić.

Nie wiem, jakim cudem ta pani ma ogólną ocenę 6 ze swoich napisanych "dzieł". Niestety, nie przekonam się i nie dam jej szansy, kolejnych dwóch godzin nie zmarnuje.

PS Nie jestem jakąś fanką i znawczynią erotyków, ale mam nadzieję, że istnieją gdzieś dobre książki i postaram się do nich dokopać. Gorzej, jeśli kobietom naprawdę wystarczy coś takiego, żeby uznać, że to dobra książka - o zgrozo - wtedy może się okazać, że rynek jest tak zepsuty, że nie mam czego szukać.

Seks na deser 9/10

18/12/2020

• Romans
  • Pozostałe
  • Posiadam :)

Dodaj cytat z książki Jedna noc nie wystarczy, Seks na deser