Cmentarz i sad

Księgarnia św. Wojciecha
powieść polska klasyka powieść obyczajowa Miłaszewska Wanda historia miłość
literatura piękna
powieść polska klasyka powieść obyczajowa Miłaszewska Wanda historia miłość

"Cmentarz i sad" to zapomniana książka zapomnianej autorki, która tworzyła w dwudziestoleciu międzywojennym, ciekawie opisując i nową rzeczywistość polityczną, i środowiska ziemiańskie, głównie na Kresach.

Mamy tu wątki historyczne (pierwsza wojna światowa i wojna polsko-bolszewicka z 1920 r.), a także społeczne i miłosne.
Pięknie i wzruszająco opisane jest uczucie...

• Nie ma w bibliotece :c
  • Muszę kupić!!
  • Domowa biblioteka
  • Rok 2019
  • Cmentarzysko Książek Zapomnianych, czyli wyszperane w antykwariatach

Dodaj cytat z książki Cmentarz i sad