Elidełko Kowadełko

Akapit Press
Marta Fox dla dzieci literatura dziecięca
literatura dziecięca
Marta Fox dla dzieci literatura dziecięca

A wszystko zaczęło się od czerwonego zeszytu :)
Książka formatem przypomina dzienniczek, a wrażenie to potęgują ilustracje. Prosta, humorystyczna i monochromatyczna kreska uatrakcyjnia całość.

Historia napisana jest z perspektywy tytułowej bohaterki, autorce dzięki jednoosobowej narracji udało się, stworzyć wrażenie, że opowieść snuje dziecko. Czasami może bardzo...

• 2020 r.
  • Lipiec 2020