Żydzi, gender i multikulti, czyli oszustwo i szajba

Katarzyna Treter-Sierpińska Wydawnictwo: wPrawo.pl inne
wPrawo.pl
polityka Polska gender multikulti
inne
polityka Polska gender multikulti

Bardzo interesująca książka, poruszająca drażliwe tematy bez cenzury. Pozwala lepiej zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość społeczno-polityczną.

Nie polecam. Bardzo słaba, antynaukowa lektura.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka bardzo ciekawie przedstawia obecne trendy w społeczeństwie jest przerażająca i bardzo pouczająca polecam każdej normalnej osobie o zapoznanie się z tą książką aby wiedzieć co nas czeka i jak z tym walczyć.

Polecam każdemu, bardzo przystępnie napisana, wszystko podparte przykładami, logiczne i niepodważalne. Tak wciągająca książka, że nie mogłam się oderwać dopóki nie przeczytałam do końca.

• Chcę kupić
  • Zakup
  • Nie mam
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Żydzi, gender i multikulti, czyli oszustwo i szajba