Akcja „Wisła”. Kres krwawych walk z OUN-UPA.

Marek A. Koprowski Wydawnictwo: Replika historia
Replika
OUN UPA Ukraina Wołyń Bieszczady
historia
OUN UPA Ukraina Wołyń Bieszczady

Kończąca się II wojna światowa i powoli odchodzący straszliwy koszmar sześciu ostatnich lat, dawała milionowym rzeszom ludzi, straszliwie pokiereszowanym (fizycznie i psychicznie) przez ten okrutny konflikt, nadzieję na powrót do normalności i stopniową odbudowę swojego życia. Ludzie uwierzyli w to że porozumienia, zawarte między aliantami, staną się gwarantem...

Zachęcam do przeczytania recenzji:

• Chcę Przeczytać - IIWŚ
  • Do zakupienia
  • Historia, polityka i okolice
  • Czeka w bibliotece
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Akcja „Wisła”. Kres krwawych walk z OUN-UPA.