„Nuż w uhu”? Koncepcje dźwięku w poezji polskiego futuryzmu

Okładka książki „Nuż w uhu”? Koncepcje dźwięku w poezji polskiego futuryzmu
Beata Śniecikowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Seria: res humanae językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
res humanae
Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
2007-01-01
2007-01-01

Okładka książki Teksty Drugie nr 3 / 2019 Marek Bernacki, Maciej Duda, Ewa Kołodziejczyk, Michał Kuziak, Joanna Lisek, Redakcja pisma Teksty Drugie, Anatol Stern, Aleksander Wat, Marek Wilczyński, Iwona Węgrzyn, Agata Zawiszewska, Beata Śniecikowska
Ocena 0,0
Teksty Drugie ... Marek Bernacki, Mac...