The Killer Collective

Barry Eisler Wydawnictwo: Thomas & Mercer Cykl: John Rain (tom 10) kryminał, sensacja, thriller
Data 1. wydania:
angielski
Thomas & Mercer
John Rain (tom 10)
kryminał, sensacja, thriller
angielski

Zdjęcia i filmy z pornografią dziecięcą są przerażające. Nie ma wątpliwości, że ci którzy przyczynili się do ich powstania i rozpowszechniania muszą ponieść surową karę. Innego zdania są jednak szefowie służb i wymiaru sprawiedliwości. Kogo kryją?

Policjantka z Seattle, Livia Lone, która natrafiła w sieci na krąg pedofilów, cudem uchodzi z życiem, ginie współpracujący z...

• Ulubione/Polecane
  • English