Kup teraz - 7 ofert w cenie od 25.45 zł do 56.86 zł

Królowe Anglii. Kobiety, które zbudowały potęgę imperium.

Maureen Waller Wydawnictwo: Amber literatura faktu
Sovereign Ladies: The Six Reigning Queens of England
Radosław Januszewski
Amber
Sovereign Ladies: The Six Reigning Queens of England
literatura faktu
Radosław Januszewski

Niezwykły, rzetelny opis kobiet na angielskim tronie. Ciekawa lektura nie tylko dla miłośników historii korony brytyjskiej. Czyta się przyjemnie, może drobne zastrzeżenia mam do części o królowej Wiktorii. Nie wiem czy to wina tłumaczenia, ale znacząco odbiega od reszty i męczy pomimo ciekawej treści.

• Lit. faktu
  • Mama
  • Chcę przeczytać OLA
  • Do kupienia
  • Monarchia
  • Nieprzeczytane
  • D. Posiadam (papierowe)