Kup teraz - 12 ofert w cenie od 19.57 zł do 24.97 zł

Publicat S.A.
literatura dziecięca

2014

Na półkach: , , , , , ,

Hubert Grajczak stworzył tak urocze ilustracje, że chyba nigdy o nich nie zapomnę. Mało tego, będę musiała zakupić sobie tę książkę, żeby móc w wolnych chwilach przeglądać te sympatyczne, kolorowe i niezwykle szczegółowe małe dzieła.

Iga, Gutek i pies Globus oprowadzają czytelnika po różnych częściach świata. Uczą nas otwartości na drugiego człowieka i pokazują, że...

Książka w twardej oprawie, z dużą ilością ilustracji. Teksty krótkie i konkretne z najważniejszymi informacjami o danym kraju. Polecam

Bardzo ciekawa pozycja książkowa, dzięki której przybliżymy dzieciom wiele informacji na temat innych krajów, tradycji tam obchodzonych i różnorakich ciekawostek. Książeczka jest krótka, więcej w niej ilustracji niż tekstu, ale właśnie w ten prosty sposób przekazuje niezbędną wiedzę. Polecam!

• 2019
  • Dla dzieci
  • Wokół Europy Środkowo Wschodniej
  • Wokół Azji Południowo-Zachodniej (Bliskiego Wschodu)
  • Piotrusiowe
  • Wokół Europy Południowo-Wschodniej (Bałkany)
  • Witek
  • Zainteresowania: Podróże małe i duże