Szyszynka – siedziba duszy i wiecznej młodości. Jak osiągnąć stan oświecenia, głębokiego spokoju i rozbudzić intuicję

Stefan LimmerBirgitt Täuber-Rusch Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
Wunderwerk Zirbeldrüse: Das Bewusstseinstor zu einer erweiterten Wahrnehmung
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
szyszynka ezoteryka rozwój osobisty rozwój duchowy świadomość intuicja trzecie oko dusza medium jasnowidzenie
Wunderwerk Zirbeldrüse: Das Bewusstseinstor zu einer erweiterten Wahrnehmung
ezoteryka, senniki, horoskopy
2019-05-31

Jestem zadowolony z przeczytanej książki i jednocześnie trochę zaskoczony. Rzeczy typowo szamańskie są głównie na końcu, większość to opisy skomplikowanych procesów naszego ciała, związanych z szyszynką, co przypomina podręcznik do biologii. Może to niektórych zniechęcić jednak ja uważam że było to konieczne dla czytelnika z zachodu.
Sama książka jest dość ogólna, jednak...

to jednak pozycja dla ludzi którzy są zaawansowani w samodoskonaleniu i weszli na wyższy level.ja jestem w połowie drogi i nie posiadam ambicji, aby dotrzeć na szczyt.tu gdzie jestem jest całkiem miło.jednak książkę dobrze się czytało.mnóstwo informacji o tym jak działa nasz organizm i czego mu brakuje.ale gdy doszłam do części praktycznej musiałam odpuścić. to jednak nie...

• *Okultyzm, magia, ezoteryka itp.
  • ♥ Biblioteczka domowa
  • Z polecenia do kupienia ...
  • Na moim regale do przeczytania:*
więcej mniej