Muhammad Ali

Okładka książki Muhammad Ali
Maria Isabel Sanchez Vegara Wydawnictwo: Lincoln Children's Books Seria: Little People, BIG DREAMS biografia, autobiografia, pamiętnik
32 str. 32 min.
2019-02-07
32 min.
angielski

więcej Więcej

I wreszcie przeczytałam pierwszą w tej serii książkę o mężczyźnie. Wrażenia mieszane, głównie za sprawą ilustracji, które kompletnie nie trafiły w mój gust. Uważam je za żenująco banalne, a już najgorsza jest ta, którą zamieszczona na okładce, Te w środku bronią się, ale okładka jest, jak dla mnie , paskudna.
Polecam jednak tę książkę, zwłaszcza mali chłopcy będą...

• Literatura Dziecięca
  • Serie