Playing Patience

Okładka książki Playing Patience Dan Abnett
Okładka książki Playing Patience
Dan Abnett Wydawnictwo: Black Library Cykl: Eisenhorn (tom 3.5) Seria: Czarna Biblioteka fantasy, science fiction
50 str. 50 min.
Eisenhorn (tom 3.5)
Czarna Biblioteka
Black Library
2011-03-01
2011-03-01
50 min.
Warhammer 40k

Okładka książki Bezprawie: Wojna o bydło, Z prochu w proch Dan Abnett, Phil Winslade
Bezprawie: Woj... Dan Abnett, Phil Wi...
Okładka książki Spaczony Miecz Dan Abnett, Mike Lee
Spaczony Miecz Dan Abnett, Mike Le...

To dobre krotkie opowiadanie, Playing Patience wprowadza nas w postać Patience Kys i pokazuje, jak stała się częścią świty Ravenora. W przeciwieństwie do wcześniejszych historii Eisenhorna, nie jest to wyłącznie z punktu widzenia pierwszej osoby, co pozwala na większe napięcie wynikające z wiedzy o tym, co się dzieje z niektórymi postaciami, gdy inne postacie są błogo nieświadome. Pozostawia luźny wątek fabularny jako taki, którego nie jestem pewien, czy kiedykolwiek zostanie rozwiązany, ale dodaje trochę tajemnicy.

• Fantastyka, Science Fiction
  • Warhammer 40,000