Pozyskaj klientów premium. Poradnik nowoczesnego sprzedawcy usług

Okładka książki Pozyskaj klientów premium. Poradnik nowoczesnego sprzedawcy usług Justyna Fabijańczyk
Justyna Fabijańczyk Wydawnictwo: Onepress poradniki
poradniki
Onepress
2019-02-05
2019-02-05
Marketing

Biorąc tę książkę do ręki, powiem szczerze co pomyślałam: czy jest jeszcze coś, czym autorka tej pozycji jest mnie w stanie zaskoczyć - w zawodzie freelancera? Czy jest jeszcze coś o czym nie wiem? Wierzę i wierzyć zawsze będę w żelazną zasadę: uczymy się całe życie, a więc z ciekawością zaczęłam czytać.

Byłam bardzo ciekawa tego poradnika ( jak autorka sama go nazywa),ponieważ w zawodzie freelancera pracuję od 15 lat i na przestrzeni tych wszystkich lat, bacznie obserwuję jak ten zawód rozwija się i ewoluuje wraz z rozwijającymi się rynkami i technologiami.
Na rynku znajduje się wiele poradników o tej samej tematyce i pewnie z wieloma powtarzającymi się kwestiami, w to nie wątpię. Wy też nie. Skoro czytacie tę recenzję, to znaczy, że interesują Was książki doskonalące techniki sprzedaży. Zwłaszcza, że rynek, branże a co za tym idzie i Klienci, zmienili się radykalnie. Więc i techniki sprzedaży, podejście do Klientów, sposób rozmowy i doprowadzenie do efektu końcowego, czyli transakcji, są dzisiaj zupełnie innym procesem aniżeli było to 15 lat temu. Nie możemy zapomnieć również bardzo ważnego aspektu: obecny postęp technologiczny udostępnia wiele narzędzi, dzięki którym trafienie do naszego Klienta jest bardzo ciekawym aczkolwiek bardzo wymagającym posiadania wysokich kompetencji, procesem.
Niestety nie możemy sobie pozwolić na brak profesjonalizmu i nieznajomości tych wszystkich zawiłych ścieżek, zasad i reguł, którymi kieruje się freelancer zorientowany przecież w tym co robi na sukces.
I dlatego ten poradnik jest cennym narzędziem w rękach każdego freelancera, nawet w rękach takiego „wyżeracza” jak ja.
Wszyscy początkujący znajdą w nim praktyczne porady i wskazówki dotyczące pozyskiwania Klientów, ich podziału, podstawy komunikacji z klientem i jej zasady, z poradami dotyczącymi wyceny zleceń włącznie.
Mało tego, autorka porusza i to na wielu stronach jakże ważną od zawsze: kompetencję językową i błędy popełniane często w komunikacji z potencjalnym Klientem. Podaje przykłady. A przecież właśnie na podstawie przykładów, każdy z nas najlepiej zapamiętuje popełniane błędy. I stara się w przyszłości ich unikać.
Podkreślam, że od początku do końca autorka koncentruje się punkt po punkcie na przemyślanych, sprawdzonych i z życia wziętych poradach; dokonuje dogłębnej analizy rynku przed laty a rynku w czasach obecnych.
Powiem Wam jedno: jeżeli myślicie na poważnie o pracy w wymagającym zawodzie freelancera, to rozpocznijcie od uważnego zapoznania się z poradnikiem, którego autorem jest Justyna Fabiańczyk. Krok po kroku wprowadzać Was będzie w skomplikowane arkana profesjonalnego freelancera.
Tylko pamiętajcie o jednym: to praca wymagająca wielkiego wysiłku, niesamowitej konsekwencji w działaniu oraz dobrego, skutecznego planu działania a przede wszystkim wyraźnie wyznaczonego celu. I o tym autorka tej książki doskonale wie, dlatego to robimy, bo praca to nasza pasja.

Byłam bardzo ciekawa tego poradnika ( jak autorka sama go nazywa),...

Książkami głównie skierowana do freelancerow ale i zwykły przedsiębiorca znajdzie w niej cos dla siebie.

• Posiadam aktualizacja
  • Mam w papierze

Dodaj cytat z książki Pozyskaj klientów premium. Poradnik nowoczesnego sprzedawcy usług