Zapomnienie

literatura piękna
Marcin Gaczkowski
literatura ukraińska naród tożsamość
Inne

Okładka książki Ludzie, miasta. Literatura Białorusi, Niemiec, Polski i Ukrainy. Antologia tekstów Andrej Chadanowicz, Ksenia Charczenko, Sylwia Chutnik, Piotr Czerski, Agnieszka Drotkiewicz, Tanja Dückers, Matthias Göritz, Tobias Hülswitt, Jörg Jacob, Ignacy Karpowicz, Oleh Kocarew, Tania Malarczuk, Piotr Marecki, Maryja Martysiewicz, Zbigniew Masternak, Dorota Masłowska, Kolja Mensing, Mirosław Nahacz, Łukasz Orbitowski, Thomas Podhostnik, Taras Prochaśko, Siarhiej Pryłucki, Renata Serednicka, Sławomir Shuty, Mariusz Sieniewicz, Maryna Sokolian, Igor Stokfiszewski, Ostap Sływynski, Katja Thomas, Źmicier Wiszniou, Michał Witkowski, Juli Zeh, Mikołaj Łoziński, Natalka Śniadanko, Serhij Żadan
6,7
Ludzie, miasta... Andrej Chadanowicz,...