Nie bój się, misiu!

Agata Byra
Wilga
literatura dziecięca
Agata Byra

Strach ma wielkie oczy. Milutkie opowiadanie o króliczku i miłym niedźwiadku - w sam raz na bajkę przed snem.

"Nie bój się, misiu!" Steven Smallman, Caroline Pedler @wydawnictwo_wilga
🐻 🐰

Bobuś to dzielny króliczek, który postanowił odszukać stwora z opowieści.
Wyrusza nocą do lasu a tam zamiast potwornego Włochacza Olbrzymiego spotyka... Misia.
Miś jest duży, ma wielkie pazury i zęby ale... boi się bardzo być sam.
Razem ruszają na poszukiwanie Włochacza.

Piękna opowieść o...

Ciepła, przepięknie ilustrowana opowieść o dzielnym zajączku i strachliwym misiu, których połączyła przyjaźń. Nawet takie małe zwierzątko jak króliczek Bobuś może czegoś nauczyć wielkiego niedźwiedzia!
Książkę czyta się bardzo przyjemnie a dla małego czytelnika całostronicowe rysunki będą nie lada atrakcją.

To niezwykła książka opowiadająca historię małego, ale bardzo dzielnego króliczka Bobusia, który postanawia przegonić ukrywającego się w lesie potwora - Włochacza Olbrzymiego. Wędrując przez ciemny las Bobuś natrafia na sowę. Przestraszony ucieka i wpada na bardzo strachliwego niedźwiadka!
Między niedźwiedziem i króliczkiem powstaje coś pięknego. Wspaniała przyjaźń....

Cudna, mądra i przepięknie ilustrowana. Bo każdy ma w sobie ogromną, włochata bestię :D

• Dla dzieci
  • Dla szkrabów
  • We dwoje
  • 2020
  • Dziecionkowe
  • Literatura angielska, walijska, szkocka, irlandzka

Dodaj cytat z książki Nie bój się, misiu!