The Story of Doctor Dolittle

2018-10-13
Data 1. wydania:
2018-10-13
angielski

Nie pamiętam ile razy będąc dzieckiem przeczytałam "Podróże doktora Dolittle". Byłam tą książką zachwycona. Do dziś posiadam ten wysłużony egzemplarz w granatowej okładce.
Niedawno przypadkiem dowiedziałam się, że książki Loftinga w oryginale znajdują się w domenie publicznej - tzn. wygasły do nich prawa autorskie. Stary dobry Project Gutenberg oczywiście nie zawiódł i już...

Dodaj cytat z książki The Story of Doctor Dolittle