Kup teraz - 3 oferty w cenie od 54.00 zł do 78.62 zł

Klątwa statuetek

Zak Barouh Wydawnictwo: Black Monk Seria: Equestria: Puść Wodze Fantazji pozostałe
The Curse of the Statuettes: Tails of Equestria Adventure Pack
9788364198069
Maciej Nowak-Kreyer
Black Monk
my little pony kucyki pony puść wodze fantazji rpg my little pony rpg kucyki pony rpg equestria gra fabularna gra opowieści kucyki equestria: puść wodze fantazji gra dla dzieci
The Curse of the Statuettes: Tails of Equestria Adventure Pack
pozostałe
9788364198069
Maciej Nowak-Kreyer
Equestria: Puść Wodze Fantazji

Druga przygoda w świecie Equestrii jest już o wiele bardziej "erpegowa" niż poprzednia - mamy tu starożytne tajemnice, chciwych przeciwników czy wymagające próby. Bardzo cieszy mnie, że tym razem jest więcej okazji do odgrywania ról i walki. Całość przypomina nieco kolejny epizod Indiany Jonesa i już nie mogę się doczekać, by zagrać z dzieciakami.

• Książki 2019
  • RPG

Dodaj cytat z książki Klątwa statuetek