Ryan

Okładka książki Ryan Jessica Gadziala
Okładka książki Ryan
Jessica Gadziala Wydawnictwo: Amazon Kindle Cykl: Mallick Brothers (tom 2) literatura piękna
Mallick Brothers (tom 2)
Amazon Kindle
2017-02-02
2017-02-02

Kolejna część o braciach Mallick. Tym razem na tapetę trafia spokojniejszy z braci - Ryan.
Choć, jak każdy z Mallicków, ma sporo za uszami, jest spokojniejszy i stabilniejszy jeśli chodzi o interesy i kobiety.
To ten który lubi słodkie, urocze dziewczyny.

Dusty jest sąsiadków Ryana i cierpi na agarofobię - boi się wychodzić z mieszkania. Pozostaje na uboczu, samotna i prawie niezauważalna... Aż do momentu wybuchu alarmu w budynku w którym mieszają.
Przerażona kobieta zapewne nie byłoby w stanie opuścić budynku, gdyby nie Ryan. Pomoc sąsiada pociąga za sobą masę konsekwencji.

Bohaterów ciągnie do siebie, a że Ryan jest cierpliwy i zdecydowany... Łatwo domyślić się co między nimi powstanie.

Za to akcja, kim dla Dusty jest odwiedzający ją Bry, była ciekawa.
Szczególnie niebezpieczeństwo i porwanie dodawało uroku opowieści.
Oraz to ile rodzina Mallick jest w stanie zrobić dla siebie nawzajem... I dla ukochanej jednego z braci.

Ogromny plus to pojawienie się Lo<3 jak ja uwielbiam tą babeczkę <3

Na pewno sięgnę po kolejną cześć.

To ten który lubi słodkie, urocze dziewczyny.

Właśnie dlatego jego sąsiadka szybko wpada mu w oko. Cóż... w tej rodzinie nic jednak nie jest bez ale i dramatów....

Dusty – miła i delikatna dziewczyna, od 3 lat zamknięta we własnym mieszkaniu z powodu agorafobii.
Ryan – w rodzinnym biznesie przeważnie zajmuje się księgowością, ale tylko z pozoru to grzeczny facet. Kiedy trzeba potrafi zawalczyć, o to co jest mu najbliższe. Do tego czuły, troskliwy, cierpliwy i opiekuńczy.
Ich historia była ciepła i przyjemna, odzwierciedlała łagodniejsze charaktery głównych bohaterów.
Związek rozwijał się stopniowo, a troska i cierpliwość Ryana względem Dusty i jej choroby tylko dodała uroku tej książce.

Ich historia była ciepła i przyjemna, odzwierciedlała...

Ta część dla mnie słabsza,trochę się wynudziłam.

Ta część dla mnie słabsza,trochę się wynudziłam.

Ryan i Dusty są sąsiadami, jednak mężczyzna zdążył zauważyć że kobieta nie opuszcza swojego mieszkania tylko odwiedzają ją co jakiś czas typki. Stwierdził ze dziewczyna ma ciemne powiazania. gdy jednak dochodzi do pożaru na sile wynosi piękną sąsiadkę na zewnątrz, która wręcz ma panikę w oczach bo opuściła swoje bezpieczne mieszkanie i jest na zewnątrz . Gdy jej mieszkanie spłonęło zatrzymuje się u Ryana który za wszelką cenne stara sie uratować dziewczynę, której grozi niebezpieczeństwo. polecam

Lubię rodzinkę Mallicków. Inteligentny facet i kobieta z problemami. On nie ucieka tylko rusza na ratunek :). Polubicie oboje bohaterów. Będzie zabawnie i strasznie i będzie seks :). Ryan to ten spokojniejszy z braci, pan garniturek ;) ale wiadomo, cicha woda brzegi rwie :)

Jest to 2 część serii o braciach Mallick
Ciężki temat aranofobii na + mega. Podobała mi się o wiele bardziej niż 1 cześć.
Pierwsze spotkanie Ryana i Dusty było świetne.
Niestety reszta części nie jest jeszcze przetłumaczona :(

Jest to 2 część serii o braciach Mallick
Pierwsze spotkanie Ryana i Dusty było świetne.
Niestety reszta części nie jest jeszcze przetłumaczona :(

polecam

polecam

ciekawa choć nie powala

ciekawa choć nie powala

Druga część z serii Bracia Mallick, trochę spokojniejsza i łagodniejsza. Odzwierciedla w ten sposób charakter głównych bohaterów, którzy doskonale odnaleźli się w trudnym momencie. Świetnie napisana,z nutką tajemniczości, która rozbudza w nas chęć stworzenia nowej historii. Jakże zaskakująca i ciekawa. Fajnie by było, gdyby któreś z wydawnictw podjęło się wydania w języku polskim tych książek.
Ryan Mallick w rodzinnym biznesie pożyczkowym, zajmował się tą łagodniejszą stroną. Wykonywał papierkową robotę, rozliczał księgi podatkowe i wysyłał dłużnikom pierwszą-łagodną informację. Od brudnej roboty byli pozostali bracia. Pomimo wszystko był kryminalistą. Spędził całe życie w towarzystwie innych zbrodniarzy. Od razu rozpoznał niemiłych,podejrzanych panów pod drzwiami swojej sąsiadki. Kobieta, której nigdy nie widywał,nie wychodziła z domu, nie pracowała, stanowiła zagadkę. Zapragnął ją rozwiązać.
Dusty Rose McRae od dwóch lat żyła zamknięta w klatce. Obserwowała sąsiadów marząc o wyjściu i innym życiu. Ciężko walczyła ze strachem, który brał się z choroby. Terapia, lekarstwa nie pomagały na lęki i agorafobię. Z czasem było coraz gorzej. Tyle razy ubierała się z zamiarem wyjścia na zewnątrz. Korytarz był już wierzchołkiem jej możliwości. Bez względu jak się starała, obrzydliwa i przerażająca rzeczywistość zawsze ją dogoniła. Alarm i ewakuacja budynku,pomoc ze strony niezwykle przystojnego sąsiada , zmieniły jej przyszłość. Ryan nie uważał jej za dziwaczkę, starał zrozumieć i wesprzeć. Ta choroba,jej leczenie były trudne a efekty nieprzewidywalne. Podjął się tego, wziął za rękę i przeprowadził przez lęki. Postęp, małymi kroczkami miała porzucić tą smutną, żałosną imitację życia.

Trochę słodsza opowieść niż Shane, ale podoba mi się, że autorka nie idzie jednym schematem. Mamy kolejnego brata Mallick i całkiem inną bohaterkę niż poprzednie :) Dusty zauroczyła mnie. Kto by przypuszczał, że taka słodka osoba będzie zamieszana w handel narkotykami? No ale jak ma za sobą Ryana i jego braci plus dziewczyny z Hailstrom to musiało wszystko się dobrze skończyć :) fajna powieść wpisująca się w kanon autorki.

• Mafia
  • Romans