Ribbentrop

Okładka książki Ribbentrop
Karol Grünberg Wydawnictwo: Drukarnia Kujawska w Inowrocławiu biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Joachim von Ribbentrop kariera ministra trzeciej rzeszy
Drukarnia Kujawska w Inowrocławiu
1991-01-01
1991-01-01
Ribbentrop Trzecia Rzesza Pakt Ribbentrop-Mołotow

więcej Więcej

Początkowo myślałem, że to będzie biografia najbardziej znanego ministra Trzeciej Rzeszy, myliłem się. Nie jestem jednak rozczarowany. Książka jest opisem początków kariery Joachima von Rubbentropa, jego blasków, cieni i końca. Mogę śmiało powiedzieć, że tacy ludzie jak on byli w istocie psami na łańcuchu, gdzie komendy wydawał sam Adolf Hitler.

Trzeba też zaznaczyć, że...

• Systemy totalitarne
  • O Niemcach, Germanach (DACH)
  • Biografie, wspomnienia, pamiętniki, dzienniki, listy, rozmowy
  • Biografie
  • Literatura niemiecka