Kup teraz - 1 oferta w cenie od 44.99 zł do 44.99 zł

Miasto nagrobków

Junji Ito Wydawnictwo: J.P. Fantastica Seria: JUNJI ITO - kolekcja horrorów komiksy
墓標の町 (Bohyou no Machi)
Ula Knap
J.P. Fantastica
manga horror groza
墓標の町 (Bohyou no Machi)
komiksy
Ula Knap
JUNJI ITO - kolekcja horrorów
manga horror groza

Nie wiem dlaczego, ale zawsze podziwiałam Japończyków jeśli chodzi o kreatywność - skąd oni biorą takie pomysły? Po raz kolejny nie mogłam wyjść z podziwu, opowiadania Ito zawierają wszystko to co powinien mieć dobry horror - przerażenie, nutę niepewności i otwarte zakończenie owiane grozą. Bardzo mi się podobało i z przyjemnością przeczytałabym więcej.

Mangi Junjego są jak fajki. Spróbujesz z ciekawości a potem nie możesz przestać kupować.😆 Jak zapewne widzieliscie zaraz po "gyo" zabrałem się za powyższy zbiorek. Ubawiłem się przy tym, troche powykrzywiałem z obrzydliwości i co najważniejsze bałem się momentami jak cholera.
Całość składa się na 11 opowiadań, tytułowe "miasto nagrobków" oraz dziesięć innych opowiadań.
W...

• Manga
  • 2019
  • 2020
  • Horror
  • Mangi do kupienia
  • 2021

Dodaj cytat z książki Miasto nagrobków