Buntownicy. Kreatywni liderzy zmieniają świat

2017-01-01
2017-01-01
Jerzy Korpanty
przywództwo kreatywność
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

więcej Więcej

Nie jest to książka w żaden sposób rewolucyjna, czy odkrywcza. Dostarczyła mi jednak kilka ciekawych niuansów, które po zastosowaniu mogą okazać się kluczowe, a w każdym razie wpłynąć na sytuację. Uspokaja kreatywnych buntowników, koi, nawet porządkuje świat. Doraźnie inspirująca, ale raczej nie zostanie we mnie na długo.

Na półkach: , , , ,

W oparciu o wyniki badań i case studies Autor opowiada o byciu oryginalnym. Obrazując to konkretnymi historiami przedstawia psychologię oryginałów. Niezwykle ciekawa książka, polecam!

Książka o której kiedy komuś zaczne wspominać, pojawia mi się szczery uśmiech. Niesamowicie przedstawione zagadnienia z przeróżnych dziedzin, w sposób od którego ciezko się oderwać. Książka zmienia światopogląd na wiele rzeczy i uświadamia pewne sprawy. Informacje poparte są badaniami naukowymi wiec mamy pewność ze nie jest to teoretyczne paplanie z niesprawdzonych źródeł....

• 2019
  • Biznes